TALEP FORMU
1111 Adam

NELER YAPIYORUZ?

Neler yapmayız ki? Firmanızın ihtiyacı olan dijital ve basılı tüm çalışmalarına çözümler üretebiliriz. Web sitenizi hazırlayabilir, Sosyal medya danışmanlığınızı üstlenebilir, tüm basılı mecralarda ihtiyacınız olan çalışmaları yapabiliriz. Uzun lafın kısası; markanızı oluşum sürecinden, gelişim sürecine varıncaya kadar tüm aşamalarında ihtiyacınız olan tüm desteği 1111adam'dan alabilirsiniz.

Sorun yok, 1111adam var. Biz yaparız!


WEB TASARIM

Web Tasarım

6 Yılın verdiği tecrübe ve geçen bu süreçte ekibimize kattığımız işinin ehli takım arkadaşlarımız başladıkları her projede sizi dinliyor, analiz ediyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en son teknoloji ve yazılım tekniğiyle profesyonel web siteleri hazırlıyor.

Rakipleriniz arasında fark yaratmak ve amacına uygun web siteleri ile doğru hizmet vermeniz için çok çalışıyor her detaya önem veriyor ve işimizi ciddiye alıyoruz.Başladığımız her projeye kendi işimiz gibi bakıyor, bu sayade bitirilen her işin sonunda mutlu müşterilere sahip oluyoruz!


KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir kurumun kendini ilgili hedef kitlesine tanıtmak ve doğru bir imaj için, kurumsal renkleri, logoları varsa fontlarından oluşan basılı malzemelerdir.

Şirketin veya kuruluşun kendisini temsil ederken nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerin tamamı ise Kurumsal Kimlik sürecidir. Kurumsal Kimlik çalışması, kurum sahibi ve yöneticilerini, o kurumu temsil eden kuruluşları ve tüm kurum çalışanlarını kapsar.


GOOGLE ADWORDS

Google Adwords

Deneyimli Google AdWords uzman kadromuz ile çalışarak minimum maliyetle maksimum faydayı sağlayabilir, reklamlarınızda daha iyi gösterim elde ederek yatırım getirinizi arttırabilirsiniz.

Google reklamlarınızı anahtar kelime, coğrafi yer ya da cihaz hedefleme seçenekleri ile özelleştirebilir, Google’da arama yapan her kullanıcıya değil ilgili kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Reklamlarınız uygun zamanlarda alakalı kişiler tarafından gösterilir.


SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya

1111Adam © Ekibi sosyal medyanızı sizin yerinize yönetir içeriğini planlar.

Zamanlama ve Yayınlama gibi bir çok husus takım halinde çalışma ve doğru planlamalar ile markanızı sosyal medyada söz sahibi yapar. İnternet sayesinde artık tüketiciler hiç olmadıkları kadar güçlüler. Markalar hakkında fikirlerini paylaşıyorlar, iyi ya da kötü deneyimlerini Twitter’da, Facebook’ta ya da bloglarda..


FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fotoğraf Çekimi

Reklam ve görselliğin kurumsal firmalar için günden güne önem kazandığı bu dönemde ürünlerinizin profesyonel stüdyo ve doğru ışık ortamında uzman fotoğrafçılar tarafından fotoğraflanması firmanızın marka değerini arttırır. Rekabet gücünüzün artması için kısa vadeli ve kalitesiz fotoğraflar yerine profesyonel bir ekip ile çalışmanız en doğrusudur.

Bu aşamada çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız..


Copyright © 2015 111Adam
1111Adam Bilisim Medya Reklam ve Danismanlik Hiz. Ltd. Sti Google Partner

0(216) 379 63 79   info@1111adam.com.tr