TALEP FORMU
1111 Adam
Profesyonel web siteleri
6 Yılın verdiği tecrübe ve geçen bu süreçte ekibimize kattığımız işinin ehli takım arkadaşlarımız başladıkları her projede sizi dinliyor, analiz ediyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en son teknoloji ve yazılım tekniğiyle profesyonel web siteleri hazırlıyor. Rakipleriniz arasında fark yaratmak ve amacına uygun web siteleri ile doğru hizmet vermeniz için çok çalışıyor her detaya önem veriyor ve işimizi ciddiye alıyoruz.

Başladığımız her projeye kendi işimiz gibi bakıyor, bu sayade bitirilen her işin sonunda mutlu müşterilere sahip oluyoruz!
Modern tasarımlar
Kendini iyi ifade eden, sizin ve kurumsal renklerinizi içeren şık ve modern çizgilere sahip sadece size özel tasarımlarla web sitelerinizi süslüyor güzellik görecelidir kavramını tanımayarak sektörünüzdeki en iddalı web sayfasını sizler için hazırlıyoruz.
%100 mobil uyumluluk
Yaptığımız her projeyi akıllı telefonlar ve tabletler için optimize ederek sürekli online olmanızı sağlıyoruz, mobil cihazlardan yapılan aramalarda bulunabilirliğinizi arttırıp kullanıcıya kesintisiz bir web deneyimi sunuyoruz.
Full yönetim paneli (CMS yönetimi)
Hazırladığımız her projeye kendi web sitenizi kolayca yönetebilmeniz için tamamen türkçe ve kendi yazılımımız olan yönetim panellerini dahil ediyoruz. Böylelikle yıllar sonra bile bize ihtiyaç duymadan web sitenizi dilediğiniz gibi yönetebiliyor içeriklerinizi rahatça güncelleyebiliyorsunuz.
Google dostu web siteleri
Her şeyin başı bilgi, her aramanın başı Google! Google ile pozitif ilişkiler içinde olan bir web sitesi bir adım öndedir. Web siteleriniz hazırlanırken Google'nin geliştirici standartlarına ve site içi SEO kurallarına dikkat ediliyor bu sayade web sayfanız Google'nin gözünde bu standartlara uymayan web sitelerinden bir adım önde oluyor.
Copyright © 2015 111Adam
1111Adam Bilisim Medya Reklam ve Danismanlik Hiz. Ltd. Sti Google Partner

0(216) 379 63 79   info@1111adam.com.tr