TALEP FORMU
1111 Adam
Sosyal medya bir ekip işidir!
1111Adam © Ekibi sosyal medyanızı sizin yerinize yönetir, içeriğini planlar.
Zamanlama ve Yayınlama gibi bir çok husus takım halinde çalışma ve doğru planlamalar ile markanızı sosyal medyada söz sahibi yapar.

Sosyal Medya
Sosyal medya işletmenize nasıl fayda sağlar?
İnternet sayesinde artık tüketiciler hiç olmadıkları kadar güçlüler. Markalar hakkında fikirlerini paylaşıyorlar, iyi ya da kötü deneyimlerini Twitter’da, Facebook’ta ya da bloglarda anlatıyorlar. Eğer markanız sosyal medyada yer almıyorsa tüm bu deneyimden yoksun olacaksınız. Hakkınızda konuşulanları kaçıracaksınız ve rakiplerinizin bir adım daha öne geçmesine izin vermiş olacaksınız.

Sosyal medya büyüyor. Her geçen gün binlerce insan binlerce farklı konuda fikrini belirtmek için sosyal ağlarda hesap açıyor. Ama gözler hala sizi arıyor.
Sosyal medya'da yer almak için 5 Neden
İlişkileri Geliştirmek : Sosyal medyanın temel faydası müşterilerinizle sizin aranızda bir ilişki yaratmaktır. Müşterilerinizle aranızda sıcak bir ilişki kurmalısınız.

Marka Bilinirliği Yaratmak : Sosyal medyada var olmak markanız için farkındalık oluşturur. Bu sayede sadakat yaratırsınız.

Tanıtım : Sosyal medya pazarlama markanızı ifade etme fırsatı tanır. Olumlu-olumsuz yorumları dinleyebilir, yanıt yazabilirsiniz. Böylece hakkınızda konuşulanları herkesten önce siz duyarsınız.

Promosyonlar : Sosyal medya pazarlama sayesinde özel indirimlerden ve fırsatlardan izleyicilerinizi haberdar edebilir, kısa zamanlı kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Bu sayede sizi tanımayan kişilere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Pazar Araştırması : Sosyal medyayı tüketicilerinizle ilgili araştırmalar yapmak için kullanabilir, demografik analiz yapabilirsiniz. Müşterilerinizin ne istediğini önceden öğrenebilir, Pazar payınızı genişletebilirsiniz.
Copyright © 2015 111Adam
1111Adam Bilisim Medya Reklam ve Danismanlik Hiz. Ltd. Sti Google Partner

0(216) 379 63 79   info@1111adam.com.tr