TALEP FORMU
1111 Adam
Google sertifikalı adwords uzmanıyız!
Google Adwords ile ilk defa tanışıyorsanız bireysel bir hesap oluşturup reklam vermeye hemen başlayabilirsiniz. Fakat bu konuda tecrübeniz olmadığı için uzman bir Adwords danışmanı ile çalışmanız başlangıç için çok daha doğru olacaktır.

Google Adwords danışmanlık hizmetini Google Adwords sertifikasına sahip bir uzmandan almanız sizin için en doğru yol olacaktır. Siz de reklam vermeye 1111Adam'ın danışmanlığında başlamak isterseniz talep formundan bize ulaşabilirsiniz. Google Analiz
Sertifikalı adwords uzmanı ile çalışmanın yararları nelerdir?
İlk defa reklam vermeyi düşünen reklam verenler bu konuda uzman biriyle çalıştıklarında birçok avantaj elde edeceklerdir.

1) Doğru reklam metnin oluşturulmasını bir Adwords danışmanı sizin için en iyi şekilde yapabilir.

2) Reklamınızın onaylanmayacak durumlarını kampanya hazırlama aşamasında fark eden bir Adwords danışmanı sizin onay sürecinde vakit kaybetmenizi engeller.

3) Google Adwords danışmanı Etkili bir Google Adwords reklamı hazırlayarak size daha fazla müşteri kazandırabilir.

4) Adwords danışmanınız reklam ve pazarlama alanında tecrübeli olduğu için reklamlarınızı en iyi şekilde optimize eder ve size harcayacağınız bütçe üzerinden daha fazla kar sağlayabilir.

Google adwords ile yeniden pazarlama özelliği nasıl kullanılır?
Marka bilinirliğinizi arttırmak ve paralelinde satışlarınızı arttırmak için Adwords Yeniden Pazarlama (Remarketing) özelliğini kullanabilirsiniz.

Yeniden pazarlama özelliği ile reklamlarınızı bir kere gören kullanıcılara belirli bir sayıya ulaştıktan sonra istediğiniz zaman tekrar gösterebilirsiniz. Çeşitli sitelere giren kullanıcıların çerez dosyaları sayesinde bu işlemi yapabilmektesiniz. Böylece hangi siteye girerlerse girsinler karşılarına sizin reklamınız sizin markanız çıkacaktır. Bu durumda markanın bilinirliği ve satışlarınız artacaktır.
Copyright © 2015 111Adam
1111Adam Bilisim Medya Reklam ve Danismanlik Hiz. Ltd. Sti Google Partner

0(216) 379 63 79   info@1111adam.com.tr